Президент хоче змінити закон про зниження акцизів на вживані транспортні засоби

6
Лип
2016

Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів», але поставив народним обранцям вимогу внести зміни.

GLYADYK.COM.UA_AUTOYRIST_CAR_INSURANSЗокрема президент наполягає, щоб за умовами цього закону одна особа могла ввезти тільки один транспортний засіб на час дії закону. Теперішня редакція дозволяє особі придбати та розмитнити за ставками, передбаченими законом один транспортний засіб в календарний рік.

Також президент наполягає на забороні відчуження такого транспортного засобу протягом дії норм закону про зниження акцизів. Сьогодні для того щоб недоплачувати за розмитнення не продавати автомобіль протягом року.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що 31 травня народні обранці підтримали законопроект №3251 чим погодилися тимчасово знизити вартість вживаних транспортних засобів.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Повернення водійських прав

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань.
Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47