Поліцейські слідкуватимуть за перевезеннями сільськогосподарської техніки та продукції

4
Лип
2016

З початком сезону жнив, почастішали випадки порушення правил дорожнього перевезення урожаю, а також сільськогосподарської техніки, якою цей урожай збирають.

GLYADYK.COM.UA_farmer_businessВ поліції нагадують, що перевезення сільськогосподарської техніки можливе лише спеціалізованими транспортними засобами. Крім того встановлені вагові та габаритні параметри, які обов’язково повинні дотримуватися при дорожньому перевезенні.

Згідно вимог ПДР, до участі в дорожньому русі допускаються транспортні засоби, габаритні та вагові параметри яких не перевищують дозволені. Зокрема ширина транспортного засобу не повинна перевищувати 2,6 м, висота від поверхні дороги – 4 м (для контейнеровозів на встановлених Укравтодором і поліцією маршрутах – 4,35 м), довжина – 22 м (для маршрутних транспортних засобів – 25 м), фактична маса – 40 т (для контейнеровозів – 44 т, на встановлених Укравтодором і поліцією для них маршрутах – 46 т), навантаження на одиночну вісь – 11 т (для автобусів, тролейбусів – 11,5 т), здвоєні осі – 16 т, строєні – 22 т (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь – 11 т, здвоєні осі – 18 т, строєні – 24 т), вантаж не повинен виступати за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що перевізникам обмежать рух дорогами загального користування.

БізнесЮрист
Ліцензування перевезень
Дозвіл на рух для негабаритів

Юридичний супровід господарської діяльності, отримання дозвільних документів, у т.ч. для здійснення транспортних перевезень, врегулювання трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.
Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47