Завтра в Україні мають запустити автоматичну фіксацію порушень ПДР

30
Чер
2016

Повноцінно система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху може запрацювати уже в наступному році. З першого липня систему тестуватимуть. Про це на прес конференції сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

shtrafnye_baly_glyadyk.com.uaЗакон про «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», який власне й передбачає впровадження автоматичної фіксації, був прийнятий ще в липні минулого року. Однак за рік система так і не запрацювала.

Згідно діючих норм законодавства, при фіксації порушень ПДР, власник транспортного засобу, на якому було вчинено порушення вимог ПДР, без можливості дати пояснення, заперечення, докази,скористатися правовою допомогою буде притягатися до адміністративної відповідальності.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що чекає автовласників у зв’язку з реформою ДАІ.

Повернення водійських прав
Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань.
Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47