Українців законодавчо обмежили у використанні автомобільних шин зимою

29
Чер
2016

Тривалий час в Україні ведуться дискусії щодо зобов’язання водіїв змінювати автомобільні шини в залежності від сезону. Практично перед кожним зимовим сезоном водіїв готують, що це правило обов’язково буде чинним. Однак дальше слів не заходили.

GLYADYK.COM.UA_dtp_snegТепер же все змінилося. У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який власне й передбачає обов’язковість використання автомобільних шин по сезону.

Одночасно законодавець пропонує обмежити можливі варіанти використання зимових шин. Так, передбачено не допускати до участі в дорожньому русі автомобільними дорогами з твердим покриттям транспортні засоби з обшипованими пневматичними шинами, крім руху за заздалегідь визначеними відповідними органами місцевого самоврядування маршрутами з урахуванням дорожньо-кліматичних умов, за яких безпеку дорожнього руху неможливо забезпечити з використанням інших засобів проти ковзання.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що штраф за нетверезе водіння пропонують збільшити в три рази.

Повернення водійських прав
Стягнення шкоди
Кримінальні справи по ДТП

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань.
Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47