Для ремонту українських автомобільних доріг створять спеціальний дорожній фонд

14
Чер
2016

Народні депутати разом з Міністерством інфраструктури працюють над створенням Дорожнього фонду, кошти якого будуть спрямовуватися на будівництво, ремонт та утримання автошляхів.

GLYADYK.COM.UA_bezopasnost_doroghnogo_dvigheniyaЗокрема пропонується наповнювати Дорожній фонд акцизним податком, ввізним митом на нафтопродукти, транспортні засоби, платою за проїзд автомобільними дорогами великогабаритними та великоваговими транспортними засобами, частиною від штрафів з перевізників, які порушують правила перевезень, а також фінансовими санкціями, які застосовуються до перевізників, які порушують вимоги правил перевезень.

Пропонується також стягувати плату за проїзд автомобільними дорогами з транспортних засобів, маса яких перевищує 12 т. Ці кошти також спрямовуватимуть у Дорожній фонд.

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко пропонує частину коштів Фонду (наприклад 5%) спрямовувати на заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху, наприклад на обладнання вулиць пішохідними переходами, світлофорами, належне встановлення дорожніх знаків тощо.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що відповідальність за водіння автомобіля у стані сп’яніння зросте до десяти разів.

Справи по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортним засобом, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), оскарження транспортного податку та ін.
Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47