Перевізникам обмежать рух автодорогами загального користування

1
Чер
2016

З червня і до закінчення літа автомобільним перевізникам встановлено обмеження щодо участі в дорожньому русі. Транспортним засобам загальною масою понад 24 тонни з навантаженням на осі від 7 тонн при температурі повітря від +28 і більше забороняється здійснювати рух автомобільними дорогами державного значення з 10.00 до 22.00.

GLYADYK.COM.UA_remont_dorogНа автомобільних дорогах встановлені відповідні інформаційні знаки, які сповіщатимуть водіїв про обмеження, а також про місця знаходження стоянок для відстою.

Разом з цим в Україні діє загальна заборона руху автомобільними дорогами транспортних засобів вагові параметри яких перевищують дозволені (згідно ПДР) без отримання відповідного дозволу та оплати.

У випадку здійснення руху великоваговим транспортним засобом без оплати та дозволу розраховується плата за проїзд автомобільними дорогами великовагових транспортних засобів.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що перевізників перевірятимуть на дотримання вагових та габаритних параметрів.

БізнесЮрист
Ліцензування перевезень
Дозвіл на рух для негабаритів

Юридичний супровід господарської діяльності, отримання дозвільних документів, у т.ч. для здійснення транспортних перевезень, врегулювання трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.
Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47