Перевізникам видадуть ліцензію на міжнародні вантажні автомобільні перевезення

26
Тра
2016

Уже в червні автомобільним перевізникам знадобиться ліцензія для міжнародних вантажних перевезень. Минулого року Верховна Рада повернула ліцензування діяльності з міжнародного перевезення вантажів автомобільним транспортом, прийнявши новий Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

RoadtranspУ грудні минулого року Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.

Згідно цієї постанови, Ліцензійні умови для міжнародного перевезення вантажів вантажними автомобілями починають діяти з 19 червня цього року. З цієї дати Укртрансбезпека розпочинає видачу відповідних ліцензій.

Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання повинен подати: 1) відповідну заяву, 2) відомості про наявність матеріально-технічної бази, яка забезпечує виконання технологічних операцій, або договорів із суб’єктами господарювання, що надають послуги з виконання таких операцій, 3) відомості про транспортні засоби, завірені свідоцтва про реєстрацію цих ТЗ, 4) відомості про кваліфікацію персоналу перевізника.

Якщо господарюючий суб’єкт здійснюватиме свою діяльність з перевезення вантажів за кордон без ліцензії, йому загрожує відповідальність у виді штрафу від 17000 грн. до 34000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

При повторності такого правопорушення перевізнику загрожуватиме штраф від 34000 грн. до 85000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Разом з цим штраф від 17000 грн. до 34000 грн. може бути накладений і за надання недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства.

Плата за проїзд автомобільними дорогами великовагових транспортних засобів

Юридична компанія VERLEX надає правову підтримку та сприяє в отриманні необхідних дозвільних документів для здійснення вантажних перевезень, у т.ч. й в отриманні ліцензії для здійснення міжнародних вантажних перевезень.

БізнесЮрист
Ліцензування перевезень
Дозвіл на рух негабаритів

Юридичний супровід господарської діяльності, отримання дозвільних документів, у т.ч. для здійснення транспортних перевезень, врегулювання трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод, представництво перед державними органами, в судах (у т.ч. оскарження розрахунку плати за проїзд великовагового транспортного засобу) та ін.
Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47