Сімейні фермерські господарства стануть повноцінними учасниками аграрного ринку

4
Тра
2016

Першого травня, вступив в дію Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про фермерське господарство» щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств».

GLYADYK.COM.UA_farmer_businessЗгідно закону, фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, здійснювати її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, відповідно до закону.

Закон про фермерське господарство доповнено нормою, котра передбачає, що фермерське господарство, зареєстроване як юридична особа, має статус сімейного фермерського господарства, за умови що в його підприємницькій діяльності використовується праця членів такого господарства, якими є виключно члени однієї сім’ї відповідно до статті 3 Сімейного кодексу України.

Фермерське господарство без статусу юридичної особи організовується на основі діяльності фізичної особи – підприємця і має статус сімейного фермерського господарства, за умови використання праці членів такого господарства, якими є виключно фізична особа – підприємець та члени її сім’ї відповідно до статті 3 Сімейного кодексу України.

Разом з цим, згідно змін, фермерським господарствам зі статусом сімейних фермерських господарств тепер надається додаткова державна підтримка у порядку, передбаченому Законом України “Про державну підтримку сільського господарства України”.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що у зв’язку із потеплінням великовагові транспортні засоби, будуть ставити на штраф майданчик.

БізнесЮрист
Ліцензування перевезень
Дозвіл на рух для негабаритів

Юридичний супровід господарської діяльності, отримання дозвільних документів, у т.ч. для здійснення транспортних перевезень, врегулювання трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.
Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47