Від сьогодні будівництво об’єктів будуть здійснювати за новими правилами

15
Кві
2016

З 15 квітня вступили в силу ліцензійні умови провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів від 30 березня 2016 року №256.

GLYADYK.COM.UA_verlex_1Згідно цих умов тепер не підлягатимуть ліцензуванню діяльність з проектування, будівництву об’єктів 1-3 категорій важкості та роботи інжинірингової діяльності.

Найближчим часом Державна архітектурно-будівельна інспекція обіцяє надати роз’яснення для ліцензіатів щодо застосуванню нових норм Ліцензійних умов.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, грошей на ремонт автомобільних доріг і далі не буде.

Ліцензування перевезень
Стягнення шкоди
Повернення водійських прав

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), оскарження транспортного податку, а також щодо отримання дозвільних документів, у т.ч. на здійснення транспортних перевезень, з питань врегулювання трудових відносин, юридичного супроводу господарської діяльності, ведення судових спорів та з інших юридичних питань надається також по телефону:
067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47