Депутати підтримали тимчасове зниження акцизного збору на автомобілі

12
Кві
2016

Сьогодні, більшість народних обранців підтримали в першому читанні законопроект №3251 «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів».

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vvoz_auto_buТак, закон передбачає тимчасове до 31 грудня 2017 року зниження ставок акцизного збору для автомобілів, які були у використанні до рівня акцизного збору на нові автомобілі, що приблизно у три рази нижче.

Варто згадати, що з нового року в Україну дозволяється ввозити тільки транспортні засоби, двигуни яких відповідають екологічному стандарту Євро 5.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що штраф за нетверезе водіння пропонують збільшити у три рази.

Повернення водійських прав
Кримінальні справи по ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), оскарження транспортного податку, а також щодо отримання дозвільних документів на здійснення транспортних перевезень, з питань врегулювання трудових відносин, супроводження господарської діяльності, ведення судових спорів та з інших юридичних питань надається також по телефону:
067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47