Штраф за нетверезе водіння пропонують збільшити в три рази

7
Кві
2016

В Раді зареєстрований законопроект, яким посилюється адміністративна відповідальність за керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vozvrat_voditelskih_pravПропонується застосовувати до водіїв, які вчинили відповідне правопорушення штраф і позбавлення водійських прав одночасно. Разом з тим суттєво збільшується розмір штрафу. Так, якщо водій вперше попадеться на нетверезому водінню, йому загрожуватиме штраф у розмірі 10 200 грн, а також позбавлення водійських прав на рік.

При повторному порушенні протягом двох років, передбачається, що водій повинен буде платити штраф у розмірі 20 400 грн, а також його буде позбавлено права керувати транспортними засобами на три роки.

Нагадаємо, що сьогодні за водіння у стані сп’яніння або за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння водію може загрожувати або штраф у розмірі 3400 грн., або позбавлення водійських прав до двох років, або адміністративний арешт.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що ще один народний депутат пропонує 15 діб адміністративного арешту за керування автомобілем у стані сп’яніння.

Повернення водійських прав
Справи по ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань, пов’язаних із автомобільним транспортом надається також по телефону:
067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47