15 діб адміністративного арешту за керування автомобілем у стані сп’яніння

29
Бер
2016

Народний депутат України Антон Геращенко пропонує замінити штраф, як санкцію за керування транспортним засобом у стані сп’яніння на п’ятнадцять діб адміністративного арешту.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vozvrat_voditelskih_pravЗгідно сьогодні діючої норми, адміністративний кодекс передбачає, що за керування транспортним засобом у стані сп’яніння або за відмову від проходження у встановленому законом порядку огляду на стан сп’яніння до винного водія може бути застосована санкція у виді штрафу, позбавлення водійських прав або адміністративного арешту до десяти діб.

Якщо ж відповідне правопорушення протягом року буде повторено, такої санкції як штраф уже не передбачено. До водія можуть застосувати санкцію у виді позбавлення права керувати транспортними засобами до трьох років. Крім цього можуть оплатно вилучити транспортний засіб.

Народний депутат пропонує дозволити керувати на підпитку, якщо рівень алкоголю не перевищує 0,3 проміле. Сьогодні ця норма встановлена на рівні 0,2 проміле.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що суди продовжують скасовувати податок з розкішних автомобілів.

Повернення водійських прав
Кримінальні справи по ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань, пов’язаних із автомобільним транспортом надається також по телефону:
067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47