Акцизний податок на старі автомобілі не будуть зменшувати

2
Бер
2016

В кінці минулого року 93 народні депутати виступили з ініціативною тимчасово з 1 січня 2016 до 31 грудня 2017 року прирівняти акцизний збір на легкові автомобілі, які уже були в користуванні до збору на нові автомобілі, який є нижчим.

transportniy_nalog_glyadyk.com.uaВідповідний законопроект №3251 «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» підтриманий профільним комітетом.

Однак його остаточне прийняття зараз знаходиться під загрозою. На таку думку наштовхує остання рекомендація Міжнародного валютного фонду Україні збільшити акцизи на автомобілі. Незважаючи на те, що така рекомендація не є обов’язковою до виконання, однак саме від її реалізації може залежати виділення чергового фінансового траншу Україні цією організацією.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що народні обранці пропонують зменшити акциз на авто.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань оскарження штрафів за порушення ПДР, позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), реєстрації транспортних засобів, оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань, пов’язаних із автомобільним транспортом надається також по телефону 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47