Суди продовжують скасовувати податок з розкішних автомобілів

29
Лют
2016

Практика задоволення вимог автовласників про скасування податкових повідомлень-рішень про сплату транспортного податку з минулого року перейшла у цей.

GLYADYK.COM.UA_transportniy_nalogЗа результатами розгляду справ суди приходять до висновку, що такі податкові повідомлення про сплату транспортного податку не ґрунтуються на нормах Податкового кодексу, а також не відповідають принципу верховенства права.

Нагадаємо, що у минулому році власники автомобілів, вік яких не перевищував 5 років і об’єм циліндрів двигуна яких становив більше 3 л. отримували податкові повідомлення-рішення про необхідність платити транспортний податок за такі автомобілі у розмірі 25 тис. грн.

Автовласники успішно оскаржували такі повідомлення від податкових в судах.

В кінці грудня минулого року у Верховній Раді видозмінили транспортний податок на 2016 рік. Так, цього року держава намагатиметься стягнути транспортний податок, який становить 25 тис. грн. з власників автомобілів, вік яких не перевищує 5 років, а вартість яких перевищує 1,0335 млн. грн.

Однак, приймаючи зміни, народні обранці знову допустили ті ж помилки, що й рік раніше. Це у свою чергу дозволяє скасувати транспортний податок у суді по конкретних податкових вимогах.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що транспортний податок залежить від вартості ТЗ, яку можна оскаржити.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань оскарження штрафів за порушення ПДР, позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), реєстрації транспортних засобів, оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань, пов’язаних із автомобільним транспортом надається також по телефону 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47