Кримінальна відповідальність за керування автомобілем у стані сп’яніння

26
Лют
2016

Саме з такою ініціативною виступають громадяни у своїй електронній петиції до Президента України. Крім позбавлення водійських прав і солідного штрафу, ініціатори пропонують застосовувати до водіїв, які керують автомобілем на підпитку ще й позбавлення волі.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vozvrat_voditelskih_pravСьогодні за керування автомобілем у стані сп’яніння, або за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння передбачена адміністративна відповідальність. Позбавлення водійських прав на рік або й більше, адміністративний штраф, оплатне вилучення транспортного засобу, адміністративний арешт – це ті санкції, які можуть бути застосовані до правопорушника сьогодні.

Слід також розуміти, в рамках кримінального провадження, у випадку вчинення злочину, у т.ч. й завдання шкоди життю і здоров’ю в ДТП, перебування у стані сп’яніння є обтяжуючою обставиною.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що скасувати транспортний податок в суді зможуть автовласники у цьому році.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань оскарження штрафів за порушення ПДР, позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), реєстрації транспортних засобів, оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань, пов’язаних із автомобільним транспортом надається також по телефону 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47