В парламентських комітетах взялися за реформування обов’язкового автострахування

25
Лют
2016

Минулого тижня в парламентських комітетах розглядалося питання реформування ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Серед різних законопроектів було прийнято рішення взяти за основу для доопрацювання проект №3670.

GLYADYK.COM.UA_car_insurСеред основних відмінностей від нинішньої системи ОСАЦВ можна відзначити пряме врегулювання страхових випадків (коли страхове відшкодування здійснюватиме страхова компанія, в якій постраждалий водій застрахував свою відповідальність), введення електронного страхового полісу. Пропонується також спростити процедуру виплат з фондів МТСБУ при неплатоспроможності страхових компаній.

Крім зазначено, метою змін в законодавство про обов’язкове автострахування є також і поступове збільшення страхових сум. Останнє їх підвищення відбулося зовсім недавно. З 19 лютого цього року страхові компанії виплачують до 100 тис. грн. постраждалим в ДТП за шкоду їх майну, а також до 200 тис. грн. за шкоду завдану життю чи здоров’ю постраждалих.

За тиждень до цього були також збільшені й ліміти відшкодування по європротоколу до 50 тис. грн. Нагадаємо, що оформляючи ДТП за допомогою євро протоколу учасники аварії можуть суттєво зекономити час, а винному водію не загрожує позбавлення водійських прав на рік.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що оформити ДТП можна буде за допомогою програми на смартфоні.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань оскарження штрафів за порушення ПДР, позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), реєстрації транспортних засобів, оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань, пов’язаних із автомобільним транспортом надається також по телефону 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47