За розмови по телефону пішоходи нестимуть адміністративну відповідальність

22
Лют
2016

Відповідний законопроект під номером 4100 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких законодавчих актів України щодо відповідальності пішоходів за користування засобами зв’язку» зареєстрував минулого тижня народний депутат Олег Дмитренко.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_razgovor_po_telefonuЗа користування засобами зв’язку під час переходу проїзної частини або залізничної колії пропонується притягати пішоходів до відповідальності у виді попередження або адміністративного штрафу у розмірі 51 грн.

Так, за користування водіями під час руху транспортного засобу засобами зв’язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук сьогодні уже передбачена відповідальність у виді штрафу, що становить 425 грн.

Основною метою цього законопроекту визначено необхідність покращення безпеки дорожнього руху, зменшення кількості ДТП.

Нагадаємо, що за вчинення ДТП передбачена відповідальність у виді позбавлення водійських прав на рік або адміністративного штрафу. Однак, якщо в ДТП буде завдано комусь шкоду життю і/або здоров’ю, винуватцю загрожуватиме, уже в межах кримінального провадження, обмеження волі до трьох років, а в окремих випадках і позбавлення волі від трьох до десяти років.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що оформити ДТП можна буде за допомогою програми на смартфоні.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань оскарження штрафів за порушення ПДР, позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), реєстрації транспортних засобів, оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань, пов’язаних із автомобільним транспортом надається також по телефону 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47 та за допомогою e-mail: [email protected]