В Україні діють нові страхові суми за договорами обов’язкового автострахування

19
Лют
2016

Сьогодні офіційно опубліковується розпорядження Нацкомфінпослуг № 3470, згідно якого страхові суми за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ) збільшуються у двічі.

GLYADYK.COM.UA_car_insurТак, відтепер, за шкоду, завдану в ДТП майну постраждалих водіїв страхові компанії відшкодовуватимуть до 100 тис. грн. Якщо шкоду буде завдано життю чи здоров’я, страхові компанії платитимуть постраждалим до 200 тис. грн.

Зверніть увагу, що нові страхові суми діятимуть тільки за тими полісами обов’язкового автострахування, які будуть укладені із 19 лютого 2016 року. За раніше укладеними договорами, продовжують діяти попередні страхові суми: за шкоду майну – 50 тис. грн., за шкоду життю та здоров’ю – до 100 тис. грн.

Також цього місяця була збільшена й страхова сума, яка виплачуватиметься по самостійно складених повідомленнях про ДТП (європротокол). За таким повідомленням постраждалий отримуватиме до 50 тис. грн.

За вчинення ДТП без постраждалих (нікому не завдано шкоди життю та/чи здоров’ю) передбачена адміністративна відповідальність у виді позбавлення водійських прав на рік або штраф.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що оформити ДТП можна буде за допомогою програми на смартфоні.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди

Юридична консультація з питань оскарження штрафів за порушення ПДР, позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції), реєстрації транспортних засобів, оскарження податкових повідомлень-рішень про сплату транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань, пов’язаних із автомобільним транспортом надається також по телефону 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47, а також за допомогою e-mail: [email protected]