Транспортні засоби проходять реєстрацію без довідки-рахунку

19
Січ
2016

Минулого року відбулися зміни в питанні проведення державної реєстрації транспортних засобів. Зокрема, було прибрано з переліку документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів – довідку-рахунок. Замість явно корупційного документу дозволили укладати договори купівлі-продажу транспортних засобів безпосередньо в сервісних центрах МВС, які завірятимуть адміністратори цих Центрів без сплати додаткових зборів.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_registracia_tsЯкщо автомобіль купляється через автосалон, договір купівлі-продажу укладається на місці купівлі і посвідчується такий договір самим продавцем – автосалоном.

Варто відмітити, що такі зміни суттєво знизили підсумкову вартість операції з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів. Якщо відняти ціну довідки-рахунку, яка продавалася в середньому від 800 до 2000 грн., то сьогодні за оформлення автомобіля доведеться сплатити до 500 грн. (послуги з реєстрації авто, бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерні знаки).

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що показали перші прилади автоматичної фіксації порушень ПДР.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди