Імпортовані не нові автомобілі можна буде придбати через автосалони

6
Січ
2016

В грудні минулого року Кабінет Міністрів дозволив продавати автосалонам імпортовані в Україну легкові автомобілі, які раніше уже були в користуванні та проводити їх першу державну реєстрацію за договорами купівлі-продажу, замість необхідних раніше довідок-рахунків.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vvoz_auto_buРаніше, суб’єкти господарювання-юридичні особи при продажу автомобіля оформляли довідки-рахунки. При скасуванні цього документу як документу, на підставі якого проводиться державна реєстрація транспортних засобів, автосалони не отримали права самостійно завіряти договори купівлі-продажу автомобілів. Тепер Кабмін вніс зміни в Постанову про державну реєстрацію транспортних засобів №1388 та забезпечив автосалонам право продаючи транспортні засоби (як нові, так і такі, що були в користуванні) самостійно завіряти договори купівлі-продажу, які потім будуть документами, на підставі яких можлива реєстрація автомобіля в центрах з надання послуг МВС.

Крім цього Уряд повернув необхідність під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів (крім випадків реєстрації нових транспортних засобів, перереєстрації транспортних засобів у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, вибракування їх у цілому) огляду фахівцями експертної служби МВС з метою звірення iдентифiкацiйних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними в поданих власником для реєстрації документах.

Раніше АвтоЮрист повідомляв про нові обмеження по ввезенню в Україну автомобільних транспортних засобів.

Повернення водійських прав           Допомога при ДТП           Стягнення шкоди           АвтоСтрахування           Оскарження штрафів за порушення ПДР