Нові обмеження по ввезенню в Україну автомобільних транспортних засобів

3
Січ
2016

З січня в Україну заборонено ввозити автомобілі, двигуни яких не відповідають екологічним стандартам Євро 5.

GLYADYK.COM.UA_AutoYtist_baza_gaiВведення такого обмеження передбачено Законом України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» № 2739 від 06 липня 2005 року. Зокрема в Законі передбачено, що з 01 січня 2016 року пропуск на митну територію України з метою вільного обігу та першу реєстрацію в Україні транспортних засобів як вироблених в Україні, так і ввезених на митну територію України, нових і таких, що були в користуванні, здійснюють за умови їх відповідності екологічним нормам не нижче рівня «Євро 5».

Варто зазначити, що цим же законом встановлюється, що з 2018 року в Україну можна буде ввозити автомобілі, двигуни яких відповідатимуть екологічному стандарту не нижче «Євро 6».

У Європі екологічний стандарт «Евро 5» є обов’язковим для усіх нових вантажних автомобілів з жовтня 2008 року. З вересня 2009 року цей стандарт обов’язків також і для легкових автомобілів.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що автомобілісти отримали оновлений транспортний податок. Його ставка становитиме, як і у минулому році, 25 000 грн., однак народними обранцями змінено сам об’єкт оподаткування.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди