Національну поліцію знову спробують ввести в законодавче поле

21
Гру
2015

Завтра у Верховній Раді спробують знову ввести діяльність Національної поліцію у законодавчі рамки. Заветований раніше Президентом законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Національну поліцію» знову розглядатиметься народними обранцями.

GLYADYK.COM.UA_national_policeПісля прийняття ряду законів щодо реформування МВС, зокрема Державтоінспекції, виявилося, що Національна поліція як новостворений орган не володіє повністю необхідними повноваженнями для повноцінного виконання своїх обов’язків. Для цього необхідно внести ще ряд додаткових законодавчих змін. Відповідний законопроект було підтримано більшістю народних депутатів. Однак не погоджуючись повністю із нормами цих змін, президент Петро Порошенко скористався своїм правом як глави держави і наклав вето на закон.

22 грудня у стінах парламенту буде розглянуто знову законопроект №3225 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Національну поліцію», але уже з правками і пропозиціями президента.

До вступу цього закону в силу, повноваження Національної поліції є звуженими, що не дає юридичного права співробітникам цього виконавчого органу повноцінно виконувати завдання по забезпеченню громадського порядку, зокрема у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що депутат пропонує подбати про права винних в ДТП водіїв.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди

АвтоЮрист Богдан Глядик про поліцію поза законом