Отримати страхове відшкодування по ДТП можна буде швидше

10
Гру
2015

Уже наступного року, спочатку як експеримент, обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів очікує кардинальна зміна. Відповідне рішення прийнято Президією МТСБУ.

GLYADYK.COM.UA_car_insurПередбачається, що у 2016 році ряд страхових компаній (поки що на експеримент погодилося 17 найбільших страхових компаній, які здійснюють діяльність в Україні) візьме участь у впровадженні методу прямого врегулювання страхових випадків.

Метод прямого врегулювання передбачає, що відшкодування шкоди постраждалий водій отримуватиме у страховій компанії з якою він уклав договір обов’язкового страхування. Передбачається, що це суттєво скоротить строки здійснення страхових виплат. Крім цього запровадження прямого врегулювання дозволить відсіяти страхові компанії, які не матимуть змоги виконувати свої зобов’язання.

Раніше АвтоЮрист Богдан Глядик на сторінках Юридичної газети розповідав щодо цивільної відповідальності автовласників.

Варто також припустити, що при прямому врегулюванні вартість полісів ОСЦПВВНТЗ зросте. Однак потрібно розуміти, що якість послуг страхових компаній при цьому повинна покращитися.

Раніше АвтоЮрист розповідав про отримання страхового відшкодування при ДТП.

Допомога при ДТП
Стягнення шкоди після ДТП
Повернення водійських прав