Народні обранці пропонують зменшити акциз на авто

3
Гру
2015

Зареєстрований у Верховній Раді законопроект №3251, під яким підписалося сто авторів, пропонує суттєво знизити акцизний збір на операції із ввезення в Україну автомобілів.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_akciznuy_sborЗокрема законопроект про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів пропонує тимчасово на два роки прирівняти ставки акцизного збору автомобілів до 8 років із новими автомобілями.

Так, варто зазначити, що з Нового року в Україну буде заборонено ввозити автомобілі, двигуни яких не відповідатимуть стандартам рівня Євро 5. В Європі автомобілі із відповідними двигунами почали з’являтися у 2008 році.

Як стверджують автори законопроекту, його прийняття сприятиме підвищенню кількості автомобілів на 1000 осіб до середньоєвропейського рівня і приноситиме до державного бюджету щорічно близько 15 млрд. грн. акцизного податку з пального, які можна буде використати на ремонт та будівництво дорожньої інфраструктури.

GLYADYK.COM.UA_AutoYurist_akciz

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що техогляд для автомобілістів повернуть через декілька років.

Повернення водійських прав
Допомога при ДТП
Стягнення шкоди при ДТП