МТСБУ віддає частину своїх повноважень страховим компаніям

19
Жов
2015

З наступного року змінюють порядок проведення оцінки пошкоджених транспортних засобів, якщо шкоду завдано незастрахованим автомобілем, невстановленим транспортним засобом, або шкоду завдано водіями, які звільнені від обов’язкового страхування відповідальності.

GLYADYK.COM.UA_osagoЗгідно закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, у випадках, коли в ДТП транспортному засобу буде завдано шкоду водієм незабезпечененого транспортного засобу або невстановленим автомобілем шкоду повинно відшкодувати МТСБУ. Оцінку завданої шкоди також здійснює МТСБУ.

Однак уже наступного року МТСБУ хоче залучити до процесу проведення оцінки та оформлення усіх матеріалів страхові компанії. Як повідомляється для цього буде визначено десять страхових компаній, які є позитивними лідерами по ключових показниках ОСЦПВВНТЗ.

МТСБУ прийматиме заяви від постраждалих і в порядку завантаженості розподілятиме ці справи серед страхових компаній. СК будуть встановлювати розмір завданої шкоди, оформляти усі необхідні для виплати матеріали. Шкоду виплачуватиме і далі Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що отримання страхового відшкодування буде залежати від автовласників.

Повернення водійських прав
Оскарження штрафів за порушення ПДР