Автомобілі російського виробництва можуть суттєво подорожчати

16
Жов
2015

На імпортовані в Україну з Росії автомобілі можуть накласти додаткові мита. Саме це обговорювалося на засіданні Міжвідомчої комісії з питань міжнародної торгівлі.

GLYADYK.COM.UA_podatki_na_avtoПропонується обкладати додатково митом 10-17% автомобілі, які виробляються у Росії та імпортуються з відти в Україну. Варто відзначити, що окрім ВАЗ, ГАЗ, УАЗ, під дію цих мит можуть також потрапити деякі моделі Volkswagen, Kia, Peugeot, Nissan, Hyundai, які збираються на заводах в Росії.

Питання піднято у зв’язку із скаргою Асоціації автовиробників України «Укравтопром», яка зазначила, що через спеціальні програми підтримки Росією національних автовиробників, останні здійснюють імпорт авто в Україну на умовах та в об’ємах, які наносять значну шкоду українським автовиробникам.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що частина легкових автомобілів позбавилася першого фіскального тягаря. Міжвідомчою комісією були скасовані спеціальні мита для імпортованих в Україну автомобілів з об’ємом двигунів від 1 до 2,2 л.

Повернення водійських прав