З жовтня за населеними пунктами потрібно вмикати фари

28
Вер
2015

Правила дорожнього руху вимагають від водіїв з жовтня до травня рухаючись у світлу пору доби поза межами населених пункті із увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар.

GLYADYK.COM.UA_dnevnue_hodovie_ogniЗа невиконання вищевказаної вимоги, минулого сезону інспектори ДАІ накладали на водіїв штраф, який тоді становив від 425 до 510 грн.

Після проведеної в липні цього року реформи у сфері безпеки дорожнього руху, були встановлені конкретні розміри штрафів за порушення ПДР. У зв’язку з цим, тепер штраф за порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів становитиме 425 грн.

Раніше АвтоЮрист повідомляв чи дійсно штраф за невключені денні ходові вогні повинен накладатися на водіїв у випадку порушення вимог п. 9.8 ПДР.

У зв’язку із реформою у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху патрульна поліція змінює інспекторів ДАІ. Спочатку поліція поступово з’являється у великих містах, обласних центрах. Пізніше поліція замінить інспекторів ДАІ і на автодорогах поза населеними пунктами.

Повернення водійських прав