На власників транспортних засобів чекають більші податки

18
Сер
2015

У Міністерстві фінансів хочуть ще більше отримувати від власників автомобілів. Для цього у відомстві розробили законопроект, котрий передбачатиме збільшення податкового навантаження на усіх власників нових автомобілів, а також великих квартир і будинків.

avtonalogiПропонується ввести податок на усі автомобілі, в незалежності від об’єму двигуна, якщо їх вік не перевищує п’яти років. Для транспортних засобів, вартість яких перевищуватиме 1 млн. грн. хочуть збільшити, у порівнянні з нинішнім т.з. «податком на розкіш».

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що в кінці минулого року Рада ввела транспортний податок, який становить 25 тис. гривень. Такий податок сплачують власники транспортних засобів з об’ємом двигуна від 3 тис. см3 та вік яких не перевищує п’яти років.

Сьогодні, при ввезенні автомобіля в Україну для повноцінного користування ним, власнику необхідно сплатити ввізне мито, акцизний збір, імпортний збір, ПДВ, а для автомобілів з об’ємом циліндрів двигуна менше 2.3 літри ще й спеціальне мито. Крім цього, здійснюючи державну реєстрацію транспортного засобу потрібно також сплатити збір у пенсійний фонд, котрий сьогодні, у зв’язку із девальвацією гривні практично на усі автомобілі становить 5% від вартості ТЗ.

Що чекає автовласників у зв’язку із реформою ДАІ

Юридична консалтингова компанія BGP надасть повний супровід операцій із ввезення транспортних засобів в Україну, а також їх реєстрації в митних, податкових органах, а також в центрі з надання послуг МВС (Державтоінспекція/Поліція). Телефонуйте нам (067) 157-24-14, (099) 538-60-47, (093) 602-83-47, або залиште Ваш номер телефону і ми самі Вам подзвонимо.

Повернення водійських прав в суді