Розслідувати ДТП на міському транспорті будуть згідно Порядку

23
Лип
2015

Міністр інфраструктури затвердив порядок, яким регулюватиметься процедура проведення технічного розслідування дорожньо-транспортних пригод, катастроф, аварій на автомобільному та міському електричному (трамвай, тролейбус) транспорті, а також визначатимуться завдання, права та обов’язки посадових осіб, які проводитимуть таке розслідування.

traincityЗа цим порядком проводитимуть розслідування ДТП, катастрофи, аварії на автомобільному та міському електричному (трамвай, тролейбус) транспорті за участю рухомого складу автомобільних перевізників, автомобільних самозайнятих перевізників та підприємств міського електричного транспорту незалежно від їх форми власності.

Як зазначено в Порядку, технічне розслідування повинно проводитися спеціально утвореною протягом трьох діб з моменту отримання повідомлення про подію (ДТП, аварії, катастрофи) комісією. Строк проведення розслідування не повинен перевищувати 30 днів. В окремих випадках його може бути продовжено органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, або його територіального органу.

Раніше повідомлялося, що в Раді хочуть знизити ціни на проїзд у громадському транспорті.

Нагадаємо, що у зв’язку із вступом в дію закону про ліцензування видів господарської діяльності, готують ліцензійні умови для перевезення вантажів і пасажирів.