Страхове відшкодування зросте у двіччі до кінця року

21
Лип
2015

Сьогодні на засіданні Нацкомфінпослуг було прийнято рішення про збільшення страхових лімітів по обов’язковому страхуванню відповідальності власників автомобілів.

INSURЗакон про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів передбачає, що розмір страхової суми за шкоду, заподіяну майну потерпілих, становить 50 тисяч гривень на одного потерпілого, а за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих – 100 тис. грн. на одного потерпілого.

Закон також передбачає, що відповідно до рівня інфляції та індексу споживчих цін розміри страхових сум переглядаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Прийняте сьогодні рішення передбачає збільшення лімітів страхового відшкодування по ОСЦПВВНТЗ у два рази з листопада 2015 року. За шкоду майну потерпілого виплачуватимуть до 100 тис. грн., а за шкоду життю і здоров’ю – до 200 тис. грн.

Раніше повідомлялося, що з першого травня зросла в ціні обов’язкова автоцивілка.

Отримання страхового відшкодування при ДТП за новими лімітами відшкодування буде можливим при укладенні договору автострахування після 1 листопада 2015 року.