Дозвіл на перевезення по територіях іноземних держав

30
Чер
2015

razreshenie_perevozki28 червня вступив в силу новий закон про ліцензування видів господарської діяльності. Нормативний акт запроваджує обов’язкове отримання ліцензії, якщо перевізник здійснює міжнародні вантажні перевезення автомобільним транспортом. Незважаючи на дію нового закону, ліцензійні умови для перевезення вантажів у міжнародному сполученні ще не опубліковано.

В той же час, для здійснення міжнародних вантажних перевезень крім ліцензії, перевізник повинен отримати дозвіл на поїздку по території іноземної держави, якщо він здійснює транспортні перевезення.

Відповідний дозвіл видає Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція) та її територіальні органи.

Щоб отримати дозвіл для перевезення вантажів у міжнародному сполученні, потрібно звернутися із заявою до Укртрансінспекції або її територіальних органів. В заяві потрібно зазначити найменування перевізника, його місцезнаходження, відомості про транспортні засоби, вид дозволів, які перевізник має намір отримати, а також пункт видачі дозволу.

Також потрібно надати документи на вантаж (якщо такий є), на транспортний засіб, сертифікати відповідності транспортних засобів, інші документи, що передбачаються законодавством і міжнародними договорами України.

Для отримання дозволу для перевезення пасажирів потрібно ще подати належним чином завірені схему маршруту, графік роботи і відпочинку водіїв, сертифікати відповідності, договір перевізника з замовником послуги на перевезення пасажирів тощо.

Протягом 90 днів з дня отримання дозволу перевізник зобов’язаний такий дозвіл повернути у пункт Укртрансінспекції, який видавай дозвіл.

Автомобільні перевізники, які отримали дозвіл та не використали його протягом 90 днів з дати отримання дозволу, зобов’язані повернути його в пункти видачі дозволів до 15 лютого року, наступного за звітним.

Варто також зазначити, що кількість дозволів для здійснення автомобільних перевезень у іноземні країни є обмеженою. Квота дозволів для України на кожний наступний календарний рік визначається компетентними органами іноземних держав згідно з міжнародними договорами України з питань міжнародних автомобільних перевезень. Міністерство інфраструктури України бере участь в узгодженні квот таких дозволів, враховуючи потреби автомобільних перевізників. Отримані дозволи Мінінфраструктури передає Укртрансінспекції.

Для отримання детальної інформації щодо отримання дозволів на здійснення пасажирських та вантажних перевезень територіями іноземних держав Ви можете звернутися безпосередньо в Укртрансінспекцію та її територіальні органи.

Отримати інформацію про порядок оформлення дозволу на поїздку територіями іноземних держав, а також інших дозволів Ви можете також і в юридичній фірмі «Богдан Глядик і партнери». Ми також візьмемо усі турботи з отримання дозволу на себе, використаємо увесь наш 8 річний практичний досвід у галузі транспортних перевезень щоб виконати Ваші доручення кваліфіковано і своєчасно!

Ми працюємо для успіху Вашого бізнесу, адже тільки так ми самі будемо успішними!

Узгодити час і місце для зустрічі із експертом нашої фірми Ви можете за телефонами:
(067) 157-24-14, (099) 538-60-47, (093) 602-83-47. Телефонуйте!