Вступив в дію новий закон про ліцензування господарської діяльності

29
Чер
2015

З 28 червня 2015 року в Україні діє новий закон у сфері ліцензування господарської діяльності. Прийнятий 2 березня 2015 року закон «Про ліцензування видів господарської діяльності» набирав чинності.

Licenziya_na_perevozkiЗокрема норми закону передбачають необхідність отримання ліцензії для здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.

У разі, якщо ліцензійні умови провадження відповідного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону відсутні, відповідальність за провадження такої господарської діяльності без ліцензії не застосовується.

Раніше повідомлялося, що чекає бізнес у сфері ліцензування у зв’язку із дією нового закону.

Нагадаємо, що для здійснення руху великовагових та великогабаритних транспортних засобів перевізник повинен отримати дозвіл на участь в дорожньому русі. Якщо габаритно-ваговий контроль встановить перевищення допустимих норм, до перевізника застосовуються санкції.

Транспортні перевезення повинні здійснюватися з дотриманням законодавчих вимог.