Конфісковані автомобілі можуть передати військовим в зону АТО

23
Чер
2015

В Раді хочуть дозволити безоплатно передавати конфісковані автомобілі та сигарети українським військовим в зону АТО. Відповідні законопроекти були зареєстровані ще у грудні минулого року.

car_marketЗаконопроекти № 1402 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безоплатної передачі у володіння і користування конфіскованих та безхазяйних транспортних засобів)», № 1403 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо безоплатної передачі у володіння і користування конфіскованих та безхазяйних транспортних засобів)» та № 1404 «про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо безоплатної передачі у володіння і користування конфіскованих та безхазяйних тютюнових виробів)» покликані забезпечити військових у зоні АТО транспортними засобами для виконання бойових завдань та сигаретами.

Ці законодавчі ініціативи отримали позитивні відгуки профільного комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Одночасно, варто зазначити, що у випадку прийняття цих проектів, з’явиться лише можливість здійснення передачі вищезазначеного майна, продукції. Сам порядок передачі автомобілів і сигарет повинні розробити Міністерство оборони України та Фіскальна служба.

Раніше повідомлялося, що для АТОшних автомобілів розробили номерні знаки.