Український автомобільний ринок продовжує стрімке падіння

9
Чер
2015

За п’ять місяців 2015 року в Україні продано на 70% менше автомобілів, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Капітал.

car_marketСпеціалісти прогнозують, що за результатами 2015 року буде реалізовано близько 40 тис. нових автомобілів. Якщо прогноз збудеться, то показник продажу нових автомобілів за рік становитиме в 4 рази менше, ніж такий же показник у найбільш кризовому 2009 році, в якому було продано 160 тис. автомобілів.

Лідером з продажу у травні є Toyota. Було продано 438 автомобілів цієї марки. Друге місце займає французький бренд Renault. У травні було продано 207 автомобілів цієї марки. В трійку лідерів з продаж автомобілів попав український ЗАЗ. Було продано 203 автомобілі.

Загалом за травень в Україні нарахували 2866 нових власників нових автомобілів.

Зазначають, що лідерська позиція дісталася Toyota завдяки поставленим для МВС Prius у кількості 348 одиниць.

Суттєво впало й виробництво автомобілів в Україні. Так, за травень виготовлено лише 442 автомобільних транспортних засобів, з яких тільки 289 – легкові автомобілі. Це майже на 34% менше, ніж у квітні цього року. Варто також зазначити, що цьогорічний травневий показник виготовлених легкових автомобілів майже на 92% менший, ніж у травні минулого року.

Всього за п’ять місяців 2015 році в Україні виготовлено 1927 автомобілів, що майже у 12 раз менше аналогічного періоду минулого 2014 року.

Нагадаємо, що незважаючи на негативні висновки, неконституційність деяких норм у Верховній Раді підтримали у першому читанні введення автоматичної фіксації порушень ПДР.

Повернення водійських прав