Великоваговим транспортним засобам заборонили рух дорогами загального користування

2
Чер
2015

З початку літа рух великовагових транспортних засобів дорогами загального користування в Україні при високій температурі повітря будуть обмежувати. Про це повідомляє Укравтодор.

road_transpВеликовагові транспортні засоби загальною масою понад 24 тонн з навантаженням більше ніж 7 тонн на вісь не матимуть права здійснювати рух при температурі повітря від 28ºС.

За таких температурних умов дорожнє покриття нагрівається до температур, що перевищують 42ºС, внаслідок чого рух важких транспортних засобів завдає значної шкоди такому покриттю.

Державне агентство автомобільних доріг наголошує, що заборона встановлюватиметься не завжди. Так, при низьких температурах повітря рух транспортних засобів, вагові показники яких перевищують дозволені, буде допущено, про що додатково водіїв будуть повідомляти інформаційні показчики вздовж доріг. Дозволятимуть рух також і вночі.

Нагадаємо, що автомобільні транспортні перевезення, котрі здійснюються великоваговими та/чи великогабаритними транспортними засобами, дозволяються за умови, що перевізник отримав дозвіл на участь в дорожньому русі.

Як повідомлялося раніше, пропонується посилити відповідальність за проїзд негабаритів без відповідних дозволів.