В Раді негативно висловилися щодо проекту про забезпечення безпеки дорожнього руху

11
Тра
2015

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України забракувало законопроект №2562 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

videoregistrato_gaiГНЕУ прийняло висновок, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

У Висновку зокрема зазначається, що не можна погодитись із виключенням у законопроекті презумпції невинуватості для всіх осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності та фактичним запровадженням у законопроекті “презумпції вини” власника транспортного засобу.

У законопроекті фактично допускається можливість притягнення до адміністративної відповідальності невинуватої особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, у разі її неспроможності довести свою невинуватість.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що опубліковано проект про зміни щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

Варто звернути увагу, що юридична спільнота негативно відзивається про передбачені в законопроекті №2562 в редакції від 06.04.2015р. ініціативи Уряду.