Очікуються зміни у правилах паркування транспортних засобів

26
Лют
2015

Зареєстрованим у Раді законопроектом про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правил паркування транспортних засобів пропонується доповнити КУпАП новою нормою.

parking_shtrafТак як порядок притягнення порушників правил паркування до адміністративної відповідальності є недосконалим, депутати пропонують закріпити на законодавчому рівні дієві заходи впливу на порушників правил паркування транспортних засобів.

Пропонується змінами до Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачити притягнення до відповідальності власника транспортного засобу, якщо водія який керував транспортним засобом на момент вчинення цього правопорушення, не встановлено. Повноваження прийняття рішення про накладення штрафу пропонується надати посадовим особам, уповноваженим на те виконавчими органами сільських, селищних, міських рад на місці скоєння порушення.

Законопроект також передбачає можливість застосовувати тимчасове затримання транспортного засобу, у разі скоєння водіями транспортних засобів порушення правил паркування, що, в свою чергу, сприятиме своєчасному припиненню адміністративного правопорушення, зменшенню його негативних наслідків та притягненню винних осіб до відповідальності.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що правила «мобільного паркування» вступили в силу.

Про те, що водіїв штрафуватимуть за не оплату послуг з паркування транспортних засобів йде мова давно.