Державтоінспекція просить бути уважним, купляючи авто

4
Лют
2015

Деякі громадяни, купуючи транспортний засіб, безумовно довіряють попередньому власнику, навіть якщо до цього взагалі не були з ним знайомі. Часто така довіра обертається для них проблемами: при першій же зустрічі з працівниками ДАІ в придбаному авто виявляються досить серйозні вади – свідоцтво про реєстрацію або номери вузлів та агрегатів мають ознаки підробки. Про це повідомляють в ДАІ.

e24cfae7f84287c076a251ad29dd373a_GenericЗнищення чи внесення змін до номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу, підроблені свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу все частіше попадаються інспекторам ДАІ.

В Державтоінспекції звертають увагу, перш ніж віддати продавцю авто кошти зверніться до центрів з надання послуг пов’язаних з використанням транспортних засобів, де кожен матиме можливість за допомогою наявних баз ДАІ впевнитись в справжності ідентифікаційних номерів вузлів, агрегатів та реєстраційних документів свого майбутнього транспортного засобу, а також перевірити, чи не розшукує ваш майбутній автомобіль справжній власник.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, про придбання автомобіля по «генеральній» довіреності.