Депутат пропонує внести зміни у транспортний податок

30
Січ
2015

У кінці грудня минулого року Верховна Рада України проголосувала за введення нового транспортного податку. Автовласники також отримали акцизний збір на автобуси та вантажні автомобілі, на електродвигуни, а також акцизний збір на переобладнані автомобілі.

avtonalogНародний депутат Олег Барна 28 січня зареєстрував у Верховній Раді законопроект № 1868 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування окремих транспортних засобів, що можуть бути віднесеними до предметів розкоші)».

Зокрема пропонується у статті 267 Податкового кодексу України вказати як об’єкт оподаткування легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років, вартістю більше ніж 30 тис. євро.

Також пропонується для розрахунку ставки транспортного податку використовувати складну формулу, яка враховує вартість нового транспортного засобу, об’єм та потужність двигуна, а також вік автомобільного транспортного засобу.

Законопроект також передбачає зміни в оподаткуванні транспортним податком літаків і гелікоптерів, моторних човнів, яхт.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що власники розкішних автомобілів платитимуть дуже багато.

Нагадаємо, що розглядається можливість, коли кримінальна відповідальність за керування авто у стані сп’яніння може бути впроваджена.