Автомобілі столичної ДАІ обладнають терміналами для оплати штрафів

14
Гру
2014

З 15 грудня столичні патрульні автомобілі Державтоінспекції матимуть платіжні POS термінали, що дозволить водіям сплатити штраф ДАІ на місці його оформлення інспектором
.
Shtrf_gaiЯкщо водій погоджуватиметься із прийнятим співробітником автоінспекції рішенням про накладення штрафу і не плануватиме оскаржити штраф ДАІ, у нього буде змога сплатити штраф за допомогою банківської платіжної карти на місці, де було складено протокол про адміністративне правопорушення. Спочатку термінали будуть у 15 автомобілях.

В Державтоінспекції вважають, що це дасть змогу оплачувати штрафи швидше, так як позбавляє необхідності стояти у банківських чергах.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що для водіїв повертають можливість сплатити штраф ДАІ на місці правопорушення.

Незважаючи на можливість оплати штраф безпосередньо в автомобілі ДПС, ми не вважаємо, що варто користуватися цією пропозицією. Сьогодні водії можуть оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху через мережу Інтернет, що також позбавляє необхідності стояти в чергах.

Однак, здійснивши сплату, водій позбавляється можливості оскаржити штраф ДАІ. Після того як постанова в справі про адміністративне правопорушення буде винесена, автовласники мають змогу спокійно проаналізувати рішення інспектора і вирішити оплачувати чи скасувати штраф ДАІ.