Державна автоінспекція зменшує швидкісний ліміт на дорогах України

28
Жов
2014

У зимовий період з 1 листопада до 1 квітня Державтоінспекція понижує швидкісний ліміт на деяких дорогах у містах України, на яких весною цього року дозволили їздити із швидкістю не більше 80 км./год.

znak-Yuznij-14У зв’язку із тим, що погодні умови ускладнюються, від чого суттєво залежить безпека дорожнього руху, в ДАІ вважають правильним встановити звичні обмеження швидкості руху у населених пунктах – 60 км./год., а в окремих випадках, передбачених ПДР і менше.

Нагадаємо, що на весні цього року ДАІ виступила з ініціативою щодо можливого збільшення швидкісного ліміту на деяких дорогах міст України та заявила, що на дорогах столиці України дозволять їздити швидше. Після обговорення з громадськістю на деяких дорогах збільшили дозволену швидкість руху із 60 до 80 км./год.

АвтоЮрист також зазначає, що за перевищення дозволеної швидкості руху більш як на 20 км./год. передбачається штраф у розмірі від 255 до 340 грн. Якщо ж швидкість перевищити більш як на 50 км./год, штраф ДАІ складатиме уже від 510 до 680 грн.