Передбачається скорочення перевірок господарської діяльності перевізників

5
Сер
2014

В рамках оптимізації витрат на утримання органів центральної виконавчої влади, відповідальних за державний нагляд, Мінінфраструктури готує перелік найважливіших функцій контролю у сфері транспорту. Для цього Укртрансінспекція проводить аналіз своїх повноважень та чисельності штату.

c889234799e865bbe90cee71f6cd2e53_LДержавна інспекція України з безпеки на наземному транспорті повністю відмовиться від перевірок внутрішньої господарської діяльності підприємств, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення.

Планується, що в інспекції залишаться лише повноваження, що стосуються міжнародних зобов’язань за міжнародними конвенціями, угодами і кодексами. Крім того, планується, що комерційні перевезення й надалі, заради безпеки пасажирів, буде контролювати транспортна інспекція.

Урядом доручено на 70% скоротити витрати на утримання органів центральної виконавчої влади, які здійснюють контрольно-наглядові повноваження. З цією метою буде сформовано робочу групу з представників органів виконавчої влади, яка вже на початку наступного тижня має підготувати пропозиції щодо переліку тих функцій контролю, які необхідно здійснювати в найважливіших секторальних напрямках.

Джерело: Міністерство інфраструктури України