У Мінінфраструктури скоротили кількість перевірок під час одного рейсу

11
Чер
2014

Мінінфраструктури та Укртрансінспекція запровадили чек-листи для автоперевізників, які виконують регулярні і нерегулярні автобусні рейси. Документ необхідний, щоб уникнути дублювання перевірок транспортного засобу у кількох областях під час виконання одного рейсу. Про це сьогодні 10 червня розповів Міністр інфраструктури Максим Бурбак за підсумками переговорів із перевізниками, які влаштували акцію під Кабінетом Міністрів України.

1341511609avtobusi1jpg18032013183119_w300За словами Міністра, у такий спосіб перевізники, які підлягають державному контролю через попереднє стягнення штрафних санкцій за певне порушення, на одному рейсі, що проходить територією кількох областей, перевірятимуться лише один раз.

«Чек-лист заповнюється при першій перевірці, й при наступній зупинці транспортного засобу представниками Укртрансінспекції слугуватиме підтвердженням її проведення», – пояснив Максим Бурбак.

Водночас він закликав усіх водіїв автобусів у разі виявлення фактів корупції серед працівників Укртрансінспекції повідомляти Мініфраструктури та правоохоронні органи.

Крім того, Міністр запевнив перевізників, що буде розроблено законопроект щодо амністії перевізників, які перевозили людей на Майдан. «Потрібно скасувати вже накладені за це штрафні санкції. Тоді автоматично відміняться усі перевірки, спричинені цими штрафними санкціями. Поки перевірки переносимо на наступний звітний період», – зазначив Максим Бурбак.

Джерело: Мінінфраструри

АвтоЮрист зазначав, що Міністерство інфраструктури вносить пропозиції щодо легалізації автоперевізників.