Мінінфраструктури вносить пропозицію щодо легалізації автоперевізників

11
Чер
2014

Для введення автомобільних перевізників у правове поле, Міністерство інфраструктури пропонує встановити обов”язок встановлення касових апаратів у автобусах.

70605069_2_644x461_orenda-avtobusv-u-lvov-fotografiiЯк вважає міністр Максим Бурбака, після запровадження касових апаратів, а також системи допуску до роботи на ринку перевезень (фінансова спроможність, професійна компетентність і добропорядність) відпадуть й інші питання, порушені перевізниками – буде знято обмеження на виконання міжобласних рейсів та відмінено конкурси на право їх виконання.

Для вирішення інших проблемних питань у сфері внутрішніх автомобільних пасажирських перевезень буде створена робоча група, в яку ввійдуть представники Мінінфраструктури, Укртрансінспекції, представники перевізників, а також народні депутати.

Міністр наголосив, що безпека перевезень стоятиме на першому місці. Міністерство виступає за виключне дотримання перевізниками правил дорожнього руху, встановлених швидкісних обмежень, режиму роботи і відпочинку водіїв, технічну справність транспортного засобу.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що перевезення на таксі регулюватиме нова нормативна база.