Міжнародні автомобільні перевізники можуть уже скористатися системою видачі дозволів

30
Кві
2014

Укртрансінспекція презентувала перевізникам нове програмне забезпечення обліку, розподілу та видачі дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень «Система оперативного розпізнавання транспорту».

833390_900913_1335446661Спочатку система працюватиме із міжнародними перевізниками. Щоб отримати дозвіл, перевізнику потрібно буде зареєструватися в системі та подати заявку на отримання документу, необхідного для здійснення цього виду перевезень.

Вже сьогодні підприємці можуть зареєструватися через сайт Укртранінспекції чи Мінінфраструктури. При реєстрації потрібно буде внести певні дані про перевізника.

Робота програмного забезпечення побудована таким чином, що при внесенні неправдивих даних, приміром про систему оподаткування чи вид і екологічність транспортного засобу, система автоматично вказуватиме на помилку та не пропускатиме далі до подачі заявки на дозвіл. Коли буде створено та відправлено заявку, її отримає інспектор Укртрансіпекції, завданням якого буде перевірити дані по рейсу та оформити дозвіл. Заявка приймається в роботу лише після її оплати, якщо вона містить всі дані про транспортний засіб, вантаж, маршрут та необхідний дозвіл. Далі кур’єрською службою дозвіл буде доставлено перевізникові, або водієві, у місце, вказане при подачі заявки. Також дозвіл можна буде забрати самостійно у центральному пунктів видачі дозволів за адресою пр. Перемоги, 57.

У разі неповернення перевізником дозволу обмеженої річної квоти упродовж 45 днів, наступний дозвіл на перевезення тим же автомобілем виданий не буде.

Джерело: Мінінфраструктури