Перевезення на таксі регулюватиме нова нормативна база, яка розроблятиметься по новому

17
Бер
2014

Міністр інфраструктури Максим Бурбак на зустрічі з представниками громадських організацій та профспілок прийняли рішення щодо поетапної зміни нормативно-правової бази, щодо перевезень на таксі.

1339047526_83788На цьому тижні планується, що створена робоча група представить перші пропозиції щодо легалізації ринку автомобільних перевезень на таксі.

«І державні органи влади, і громадськість мають дійти консенсусу з цього питання. Спільними зусиллями ми повинні створити умови для діяльності таксистів виключно у правовому полі, й водночас максимально захистити усіх людей, зайнятих у цьому бізнесі. При цьому споживач має отримувати якісну послугу – це і безпека, і комфорт, тобто справність і охайність автомобіля та професійний водій», – сказав Максим Бурбак.

Спочатку передбачається внести зміни до діючого Закону України «Про автомобільний транспорт». Цими змінами планується встановити механізм контролю за діяльністю таксі та інформаційно-диспечерських служб, а також їх відповідальність за порушення вимог законодавства у цій сфері.

Уся діяльність по впорядкуванню автомобільних перевезень на таксі буде розпочинатися з «чистого листа». Таким чином раніше написаний законопроект про перевезення на таксі до уваги не братиметься.

Автоюрист раніше повідомляв, що роботу таксистів пропонують врегулювати законом.

Джерело: Мінінфраструктури