У жовтні Верховна Рада України розгляне нові законопроекти автотранспортної галузі

26
Вер
2013

Як повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Козак, наступного місяця (у жовтні) планується, що Верховна Рада України розгляне два транспортні законопроекти: “Про перевезення на таксі та перевезення на замовлення” та “Про автомобільний транспорт”.

1339047526_83788Так, законопроекти покликані наблизити норми вітчизняного законодавства у цій сфері до європейських вимог.

Зокрема передбачається, що для здійснення легальних таксоперевезень, необхідно буде отримати відповідний дозвіл. Перевізникам, які працюють легально, сьогодні такий документ видаватимуть безкоштовно. Проте у майбутньому для бажаючих отримати дозвіл його вартість становитиме спочатку розмір мінімальної заробітної плати. В наступні роки вартість дозволу поступово зростатиме.

Законопроект «Про перевезення на таксі та перевезення на замовлення» розроблений з метою упорядкування господарської діяльності у сфері легкових автомобільних перевезень, а також запровадження державного регулювання, яке дозволить створити у цій сфері прозоре конкурентне середовище. Завданнями цього законопроекту є визначення основних засад господарської діяльності у сфері легкових автомобільних перевезень, принципів організації і регулювання міських (селищних) ринків перевезень на таксі, особливостей надання послуг з перевезень легковими автомобілями на замовлення та засад державного нагляду у зазначеній сфері.

Раніше АвтоЮрист уже повідомляв про новий законопроект про автомобільний транспорт.