Уряд вніс зміни в порядок перереєстрації транспортних засобів

4
Вер
2013

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 р. № 610 Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів змінено.

Порядок реєстрації транспортних засобівТак, п. 41 Порядку доповнено положенням, що забороняє зняття з обліку та/або перереєстрацію на нового власника транспортних засобів, щодо яких є ухвала суду про накладення арешту або заборону зняття з обліку чи постанова державного виконавця про накладення арешту.

Також, згідно п. 41 Порядку забороняє зняття з обліку та/або перереєстрація на нового власника транспортних засобів:

– зареєстрованих за неповнолітніми особами без письмової нотаріально засвідченої згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальника і дозволу органу опіки та піклування;

– отриманих через органи соціального захисту населення або управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України без письмового розпорядження зазначених органів;

– придбаних у розстрочку без надання відповідних документів про остаточний розрахунок.

Забороняється також зняття з обліку для подальшого відчуження та/або перереєстрації на нового власника переданих безоплатно транспортних засобів, зареєстрованих без сплати мита та інших податків і зборів (обов’язкових платежів), передбачених законодавством під час імпорту автомобілів, без подання документів про внесення зазначених платежів.

jurliga.ligazakon.ua