Повідомити про ДТП потрібно протягом 2 годин

13
Сер
2013

Міністерство інфраструктури України внесло зміни до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів і вантажів автотранспортом. Відповідні зміни внесені наказом Мінінфраструктури від 01.07.2013 р. № 436, котрі набудуть чинності з дня офіційного опублікування.

slider_20130114_090950Ліцензійні умови доповнено нормою, що встановлює обов’язок ліцензіатів не пізніше двох годин після ДТП за участю їх автотранспорту (крім таксі), задіяного для надання послуг з перевезення, інформувати Укртрансінспекцію або її територіальні органи. Оперативна інформація про ДТП повинна направлятися письмово або через засоби телефонного, факсимільного і електронного зв’язку цілодобово в робочі, вихідні та святкові дні оперативному черговому Укртрансінспекції або її територіального органу і фіксується в журналі обліку оперативної інформації повідомлень про катастрофи, аварії, пожежі на автомобільному, залізничному, міському електричному транспорті і при веденні дорожнього господарства з одночасним повідомленням ліцензіата про реєстраційний номер в цьому журналі.

Також в Ліцензійних умовах встановлено, що при здійсненні перевезень організованих груп дітей, маршрутом, який виходить за межі населеного пункту і протяжність якого становить понад 250 кілометрів, в рейс повинні бути напрвлено ​​два водія.

jurliga.ligazakon.ua