Реформування МРЕВ

19
Чер
2013

Реєстраційно-екзаменаційні відділи ДАІ реформують.

МРЕВЯк АвтоЮрист повідомляв раніше, МВС планує реформувати діяльність реєстраційно-екзаменаційних відділів ДАІ (МРЕВ) та автошкіл. Зокрема, планується провести реорганізацію МРЕВ у центри надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів ДАІ.

12 червня запропоновані МВС зміни були підтримані Урядом. З незначними поправками проект реформи було відправлено на доопрацювання.

У зв’язку з реорганізацією планується істотне введення новітніх технологій. Зокрема, як стверджує начальник Центру безпеки руху при МВС Сергій Будник у нових організаціях будуть проводити реєстрацію транспортних засобів, оформлення, видача, обмін, а також повернення посвідчень водія. Організації будуть приймати іспити щодо отримання водійських прав. Також, проектом передбачається можливість складання іспитів у Центрах незалежно від реєстрації місця проживання. Повноцінно буде діяти система, за якою можна буде реєструвати автомобіль незалежно від місця реєстрації його власника.

Також, зі слів Сергія Будника, у зв’язку з необхідністю більш якісного контролю над навчальним процесом та матеріально-технічною базою автошкіл, буде введено вимогу реєстрації у центрах надання послуг не тільки автошколи, а й їхні філії.